X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
والیبـال بندرانزلی
فعالیت های کانون ها و انجمن والیبال آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی
جمعه 8 مهر‌ماه سال 1390 :: 21:23 :: نویسنده : مهدی ستوده

برد تیم ابتدایی و راهنمایی مقابل تیم رضوانشهر

مراسم اختتامیه ترم تابستان کانون والیبال آموزش و پرورش

قهرمانی تیم آموزشگاهی بندرانزلی در مسابقات استانی        


شکست تیم کانون نرجس خاتون در برابر کانون والیبال شرف

پیروزی تیم والیبال نرجس خاتون مقطع راهنمایی در بازی دوستانه با تیم کانون شهید انصاری

دومین دوره مسابقات مینی والیبال قهرمانی شهرستان بندرانزلی

 بازی تدارکاتی تیم های کانون نرجس خاتون و کانون شهید انصاری

مسابقات والیبال به مناسبت روز دانش آموز

مسابقات والیبال کارکنان دولت

بازی تدارکاتی بین منتخب کانون های آموزش و پرورش و کانون هیئت والیبال شهرستان برد تیم ابتدایی و راهنمایی مقابل تیم رضوانشهر


تیم والیبال نرجس خاتون روز چهارشنبه 92/7/3 در یک بازی تدارکاتی به دیدار تیم والیبال آموزش و پرورش رضوانشهر رفت.

این بازی در دو رده نونهال و نوجوان برگزار گردید که در ابتدا تیم نونهالان انزلی با نتیجه 2 بر یک تیم رضوانشهر را شکست داد و در بازی دوم تیم نوجوانان انزلی با نتیجه قاطع 2 بر صفر بر میزبان خود چیره شد.

با آرزوی موفقیت برای همه بازیکنانمراسم اختتامیه ترم تابستان کانون والیبال آموزش و پرورش


پس از سه ماه تلاش و تمرین روز 24 شهریور بازیکنان کانون  های والیبال نرجس خاتون و شرف به همراه مربیان خود ، اردویی در پارک جنگلی اشبلا واقع در آبکنار برگزار نمودند.

در این اردوی یک روزه بازیکنان مسابقاتی همچون طناب کشی - والیبال و بازی های سرگرم کننده دیگری انجام دادند و در پایان به کسانی که دوره آموزش والیبال ترم تابستان را با موفقیت پشت سر گذاشتند گواهی شرکت و عکس هایی از این دوره اهدا شد.قهرمانی تیم آموزشگاهی بندرانزلی در مسابقات استانی


تیم والیبال آموزشگاهی بندرانزلی توانست در مسابقات استانی با غلبه بر تیم های مدعی به عنوان قهرمانی برسد.

این تیم را آقایان مهدی ستوده و رضا پوررضا هدایت می کردند و توانستند ، تیم فومن و رضوانشهر قهرمان های دو سال گذشته را شکست دهند و به قهرمانی برسند.

این بازیکنان حدود سه سال است که پس از استعداد یابی در کانون های والیبال آموزش و پرورش و هیئت والیبال فعالیت می کنند.

اسامی تیم یندر انزلی:

1-امیر حسین پوربابا  2- نوید نظر محمدی 3- رضا شریفی 4- علیرضا کاظمی پور 5- امیر باقری دوست 6- سینا آذر بد7- پارسا رفیعی  8-  محمد حسین    اکبری  9- امیر حسین   فیوجی 10-امید قطب ستانی احمدی 11-محمد حسین زینالی 12- علیرضا ستوده

این مسابقات روز سه شنبه اول اسفند 91 در سالن شهید محسنی شهرستان رضوانشهر برگزار گردید.


تیم والیبال کانون شرف روز دوشنبه 9 مرداد در یک بازی تدارکاتی توانست هم در مقطع ابتدایی و هم راهنمایی تیم کانون نرجس خاتون را شکست دهد.

در این بازی ها تیم ابتدایی در 4 ست و تیم راهنمایی کانون نرجس خاتون نیز 3 بر 1 نتیجه بازی را واگذار کرد.پیروزی تیم والیبال مقطع راهنمایی در بازی دوستانه با تیم کانون شهید انصاری


تیم والیبال مقطع راهنمایی کانون والیبال نرجس خاتون در یک بازی دوستانه که روز دوشنبه 2 مردادد ماه توانست با تتیجه 2 بر 1 کانون والیبال شهید انصاری را شکست دهد.

اعضای تیم نرجس خاتون : امیر حسین فیوجی - حسین رفیعی - علیرضا وظیفه شناس - سینا آذربد - امیرحسین پوربابا - امیر مقدم وعلیرضا نیک قربان


امیرحسین پوربابا کاپیتان تیم نرجس خاتون با هدایت بازیکنان تیم در داخل میدان از ارکان مهم این پیروزی و بهترین بازیکن میدان بود.
 دومین دوره مسابقات مینی والیبال قهرمانی شهرستان بندرانزلی


تیم های مینی والیبال کانون های آموزش و پرورش : نرجس خاتون و شرف الف و ب و کانون شهید انصاری در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

بازی ها به صورت دوره ای و رفت و برگشت انجام می شود و در نهایت تیم های اول و دوم بازی فینال را انجام می دهند.

این بازی ها از 10 تیر ماه آغاز می شود.


رده بندی تیم ها در پایان دور رفت رقابت ها :

1.نرجس خاتون                               8 امتیاز

2. کانون شهید انصاری                            5  امتیاز

3.هنرستان شرف (الف)                           5  امتیاز

4.هنرستان شرف (ب)                              0 امتیاز


دور دوم بازی ها نیز از 21 تیر ماه شروع شد که در نهایت نتایج زیر به دست آمد:

1.نرجس خاتون                                     12 امتیاز

2. کانون شهید انصاری                            11  امتیاز

3.هنرستان شرف (الف)                            9   امتیاز

4.هنرستان شرف (ب)                              4   امتیاز


فینال بازی ها روز شنبه 24 تیر ماه ساعت 10.30 بین تیم های کانون های نرجس خاتون و شهید انصاری برگزار گردید که در نهایت تیم کانون نرجس خاتون توانست 2 بر 1 تیم شهید انصاری را شکست دهد و برای دومین سال متوالی به قهرمانی مسابقات مینی والیبال شهرستان بندرانزلی دست یابد.

اعضای تیم نرجس خاتون: علیرضا وظیفه شناس ، حسین رفیعی ، امیرحسین حسنی مقدم ، علیرضا حسنی مقدم و رضا خرسندیان 

مربی : مهدی ستوده
گزارش تصویری از بازی ها:


 

 
تیم کانون نرجس خاتون روزشنبه 90/5/9 باتیم کانون شهید انصاری ۲بازی تدارکاتی  برگزار کرد.  

در بازی اول که بین تیم های ابتدایی برگزار گردید تیم کانون نرجس خاتون ۳ بر صفر بازی را به سود خود به پایان برد و در بازی دوم که تیم های مقطع راهنمایی به مصاف هم رفتند را نیز تیم نرجس خاتون ۳ بر صفر به برتری رسید.


به مناسبت روز دانش آموز یک دوره مسابقات والیبال سه جانبه با شرکت تیم های کانون والیبال هیئت والیبال الف و ب و کانون والیبال آموزش و پرورش در سالن نرجس خاتون آموزش و پرورش برگزار گردید که در نهایت تیم کانون والیبال هیئت والبیبال الف به مقام نخست رسید تیم کانون والیبال هیئت ب دوم شد و تیم آموزش و پرورش به مقام سوم رسید.در پایان تیم های شرکت کننده با دریافت حکم قهرمانی تشویق شدند.مسابقات والیبال کارمندان شهرستان بندرانزلی به همت انجمن والیبال آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی با شرکت ادارات آموزش و پرورش و کارکنان نیروی دریایی- بازنشستگان نیروی دریایی - بهداشت - سپاه  و اداره وزش و جوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی در سالن نرجس خاتون آموزش و پرورش در ۲ گروه به صورت دوره ای برگزار گردید.

گروه اول: آموزش و پرورش ـ بازنشستگان نیروی دریایی ـ بهداشت

گروه دوم: اداره ورزش و جوانان ـ نیروی دریایی ـ سپاه


در پایان مرحله مقدماتی از گروه اول بازنشستگان نیروی دریایی و آموزش و پرورش اول و دوم گروه  و از گروه دوم تیم اداره ورزش و جوانان و نیروی دریایی یه ترتیب اول و دوم گروه شدند.


در مرحله بعدی بازی ها  تیم های آموزش و پرورش و بازنشستگان نیروی دریایی توانستند با غلبه بر حریفان به بازی فینال و آداره ورزش و جوانان و نیروی دریایی به بازی رده بندی رسیدند.


در پایان این بازی ها تیم های بازنشستگان نیروی دریایی و اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان به ترتیب اول تا سوم شدند.


این بازی ها زیر نظر کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش و با قضاوت آقایان مهدی ستوده ـ رضا پور رضا ـ حامد نژداغی و سهام قاسمی انجام گردید.


روز پنج شنبه ۹۰/۷/۲۱ منتخب کانون های آموزش و پرورش با تیم هیئت والیبال یک بازی تدارکاتی انجام دادند که تیم کانون هیئت والیبال ۲ بر ۱بازی را برد. 

 


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید